Вернуться назад

«Леді» NIKSON: Обережно! Гаряче!

Сексуальна та суперечлива співачка Nikson презентує гаряче відео на запальну пісню Леді.

Nikson – свіже музичне явище в українській поп-музиці. Вона створює музику у ритмі серця.

Сексуальна та суперечлива, вона не боїться експериментів.

Вона пізнала суть чоловічого кохання. І трансформувала її у творчість.

Вона співає про кохання сучасної жінки, яка знає собі ціну.

В арсеналі співачки – потенційні хіти, а також відео на композиції, що вже зарекомендували себе: брутальна хіп-хоп-сага Пружиним (feat. XLDELUXE), нуар-замальовка Засыпай, танцювальна лірика Романтика, зухвала техно-фешн-історія Голограмма та відверта композиція у ритмі серця Вбиваєш мене, на яку презентовано ремікс від Ipunkz & Gonibez.

Nikson співпрацює зі STARBOM.COMpany – промо-компанією продюсера Дениса Путінцева, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment.

Запальна пісня Леді, як і попередній трек Вбиваєш мене, створювалась у Київській студії звукозапису MART Sound продюсером MOLA group Олексієм Мазуром. Він також виступив режисером однойменного відео від MOLA production.

«Обережно! Гаряче! – не стримує емоцій Nikson. – Леді – це своєрідний денс-маніфест справжньої української дівчини – гарячої у своїй спразі до любові і цілеспрямованої у своїх бажаннях. Дівчини, яка виборює своє кохання, бо заслуговує на краще. Це запальна музика у ритмі серця, під яку я пропоную зануритися у літо й отримати від нього максимальне задоволення!»