Вернуться назад

Анастасія Приходько презентувала відео «Саме той»

Українська співачка Анастасія Приходько презентує відео на відверту композицію з нової концертної програми – «Саме той» та продовжує відкривати справжню себе та свою нову творчість.

Трек «Саме той»створювався у Київській студії звукозапису MART Sound саунд-продюсером та засновником MOLA group Олексієм Мазуром, який працював над піснями артистки Тримай, Goodbye і КРИЛА.

 – «Саме той» — особиста, відверта композиція. Автобіографічна історія, присвячена моєму найпотужнішому коханню – моєму чоловікові, – говорить Анастасія Приходько. – Пісня «визрівала» в мені понад три роки. Я намагалася зберегти та передати всі ті емоції, які вирували у мені в той час, коли ми розійшлись. Тоді мені було 18… Але через 10 років я стала його дружиною. Він розуміє мене як ніхто інший. Він любить мене такою, яка я є. Мабуть, таке кохання повинно бути вистражданим.

Це п’ята оприлюднена композиція з майбутнього україномовного поп-рок-альбому Анастасії Приходько, де автором усіх пісень є сама співачка. Раніше артистка презентувала треки із однойменними відео Луна-ностальгія, Тримай, Goodbye і КРИЛА.