Вернуться назад

Віктор Бронюк: «До 1 вересня маємо готовність на 100 відсотків!»

1 вересня лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк поведе 6-річного сина у перший клас. Данило буде навчатися у тій самій школі, де вчиться вже у третьому класі старша дочка Бронюка Єва. У вінницькій школі № 25 поглиблено вивчають іноземні мовиІ зірковий татусь зізнався STARBOM, що мріє, спільно з дітьми підтягнути нарешті власну англійську.

— Знання англійської мови у сучасному світі необхідне, — упевнений лідер «ТІК». —  Сьогодні маємо можливість їздити за кордон і, цікаво, що у таких поїздках діти самі бачать, наскільки простіше зі знанням англійської спілкуватися з людьми в усіх точках світу, а також із персоналом у готелях й літаках.

Мені, наприклад, з цим не пощастило. У школі в мене були польська і німецька мови, тому я часто відчуваю, наскільки не вистачає знання англійської. Щоразу, повертаючись з-за кордону та гастролей «ТІК» у Сполучених Штатах, Канаді чи Великобританії… Два роки тому я казав, що почну вчити англійську, коли дочка йшла у перший клас. Але часу тоді так і не знайшов. Тепер маю надію на Данила. Може, якраз вдасться разом вчитися (посміхається)!

Читайте повну версію інтерв’ю з Віктором Бронюком на STARBOM